خرید و فروش وب مانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
بنر وب مانی 1

خدمات وب مانی

در چند سال اخیر با توجه به محدودیت‌هایی که سرویس‌هایی نظیر پی پال و … برای ایرانیان داخل کشور ایجاد کرده‌اند، سرویس وبمانی بیشتر مورد توجه مردم ما قرار گرفته و دلیل آن ارائه‌ی خدمات مالی به ایرانیان در این دوران تحریم هست و از آنجا که مقر آن در کشور روسیه هست، کاربران می‌توانند با اطمینان خاطر و به سادگی افتتاح حساب کرده و پرداخت های خود را در سرویس‌ها و سایت‌های پذیرنده آن نظیر AliExpress انجام دهند. همچنین مزیت دیگر این سیستم مالی نسبت به سایر سیستم ها، کارمزد پایین آن است.

ما خدمات وب مانی از قبیل خرید وبمانی، فروش آن و پرداخت های ارزی شما را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام می‌دهیم. پس برای ثبت سفارش خود باید در سایت ما ثبت‌نام کرده و وارد پنل کاربری خود شوید.

نحوه خرید وب مانی از ما

پس از ورود به پنل کاربری و تعیین مقدار دلار مورد نظر خود و پرداخت ریالی آن، حساب وب مانی شما شارژ می‌شود.

نحوه فروش وب مانی به ما

پس از ورود به پنل کاربری و تکمیل اطلاعات خود برای دریافت ریالی ارز خود و واریز وب مانی به حساب ارزی ما، بین ۶ ساعت الی ۱ روز کاری زمان بر خواهد بود تا واریز به حساب شما انجام ‌گیرد. (مبلغ پرداختی، معادل قیمت واحد ارز موردنظر در زمان ثبت درخواست خواهد بود.)

پرداخت ارزی وب مانی شما

پس از ورود به پنل کاربری و تکمیل اطلاعات سایت موردنظر (فروشگاهی، سرویس و …) و پرداخت ریالی سفارش موردنظر خود، حداکثر پس از ۶ ساعت کاری، سفارش شما انجام می‌گیرد.

تمامی خدمات سایت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و برای پشتیبانی از طریق تیکت ارتباط برقرار کنید.ورود / ثبت‌نام