خرید شماره مجازی آمریکا (دائمی)

شماره مجازی دائمی ارائه شده توسط مجموعه ما از کشور آمریکا و شرکت گوگل (گوگل ویس) می‌باشد که محدودیت‌های شماره‌های مجازی یک‌بار مصرف ارائه شده در اینترنت، مثل محدودیت تعداد پیامک و یا مدت زمان در اختیار داشتن شماره مورد نظر را ندارد. شما فقط با یک‌بار خرید این شماره‌ها با قیمت ۲۴۹ هزار تومان، می‌توانید به میزان نامحدود، بدون هیچ‌گونه دغدغه‌ای تماس یا پیامک دریافت یا ارسال نمایید. همچنین از دیگر مزیت های آن، می توان به دائمی بودن آنها اشاره کرده که دیگر نیازی به خرید دوباره شماره‌های مجازی در آینده نخواهید داشت.

با خرید این خطوط اختصاصی، به راحتی در سایت‌ها و اپلیکیشن های مختلفی که برای ثبت‌نام نیاز به خطوط معتبر خارجی دارند، ثبت‌نام کرده و از آن‌ها استفاده نمایید؛ مثلاً این شماره ها برای افرادی که به دنبال ، اپل آیدی، پی پال بیزینسی و … هستند، مناسب می باشد.

لازم به ذکر است که پیش شماره‌ی آن‌ها ۱+ می‌باشد که مناسب برای افرادی است که می‌خواهند شماره‌ی مجازی آمریکا یا کانادا داشته باشند. همچنین برای در اختیار داشتن شماره‌ها، نیاز به پرداخت هزینه‌ای به صورت ماهانه یا سالانه نخواهید داشت.

توجه: طبق آپدیت جدید، این شماره برای استفاده در شبکه‌های اجتماعی مثل واتساپ جواب نمی‌دهد.

خرید شماره مجازی دائمی آمریکا

شماره اختصاصی خود را انتخاب کنید.

توقف کلیه خدمات
گوگل ویس 1

شماره مجازی اپل آیدی

اگر شما نیز به دنبال شماره مجازی برای اپل آیدی هستید، ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این شماره‌ها جزء امن‌ترین شماره‌های موجود برای ساخت اپل آیدی می‌باشد و بدون هیچ مشکلی می‌توانید از آن‌ها استفاده نمایید و هویت خود را تأیید نمایید.

مزیت خرید شماره مجازی آمریکا

گوگل ویس 2
 • تماس و پیامک رایگان به آمریکا و کانادا
 • امنیت بالا: از آنجا که این شماره‌ها از گوگل ویس هستند، یکی از بهترین شماره‌های موجود از لحاظ امنیت می‌باشند.
 • همیشگی: این شماره‌ها هیچ‌گونه محدودیت زمانی ندارند و به صورت مادام العمر می‌توانید آنها در اختیار داشته باشید.
 • عدم انتظار برای دریافت پیامک و تماس: یکی از مزیت‌های این شماره‌ها دریافت تماس‌ها به‌صورت آنی می‌باشد.
 • قیمت مناسب: شما تنها یک‌بار هزینه کرده و نیازی نیست هزینه‌ی ثابتی به‌صورت ماهانه یا سالیانه پرداخت نمایید.
 • تماس به تمام نقاط جهان: امکان برقراری تماس به هر فردی در هر کشوری وجود دارد، کافیست شماره خود را شارژ نمایید.
 • عدم محدودیت تماس و پیامک: از آنجا که این شماره‌ها به صورت دائمی به شما تعلق می‌گیرد هیچ‌گونه محدودیتی از لحاظ تماس و پیامک برای شما وجود ندارد.
 • امکان وریفای کردن سرویس‌های مختلف: شما با استفاده از این شماره می‌توانید در اکثر سایت‌ها و اپلیکیشن های مختلف مثل پی پال بیزینسی، اپل آیدی و … به راحتی ثبت‌نام کرده و بدون هیچ مشکلی از خدمات آن‌ها استفاده نمایید.
 • عدم رندم بودن: شماره‌ها به صورت شانسی به شما داده نمی‌شود، بلکه پس از ورود به پنل کاربری لیستی از شماره‌ها را مشاهده می‌کنید که قیمت آن‌ها یکسان بوده و هرکدام از آن‌ها را مایل بودید، می‌توانید خریداری ‌نمایید.

چرا خرید شماره مجازی از ما

نحوه خرید شماره‌ اختصاصی آمریکا (کمتر از ۲ دقیقه)

۱) ورود به پنل کاربری اکسچنج ۳۶۰     ۲) انتخاب شماره‌ی دلخواه    ۳) پرداخت مبلغ سفارش     ۴) تحویل شماره مورد نظر به شما

تحویل فوری

پس از ثبت سفارش، در کمتر از یک ساعت شماره در اختیار شما قرار می‌گیرد.

توقف کلیه خدمات

سؤالات متداول

 • آیا برای دریافت تماس و پیامک هم باید هزینه کرد؟

  خیر، دریافت تماس و پیامک به صورت رایگان می‌باشد.

 • آیا ممکن هست خط غیرفعال شود؟

  این خطوط صفر بوده و پس از خرید برای شما توسط ما فعال می شود؛ تا زمانی که از خط استفاده کنید، خط غیرفعال نمی‌شود و به صورت مادام العمر در اختیار شما قرار دارد ولی اگر حداکثر تا دو ماه حتی یک پیامک و یا تماسی در حد یک بوق خوردن نداشته باشید(می توانید به یک شماره آمریکایی تماس رایگان بگیرید) در غیر این صورت شماره‌ی شما توسط گوگل غیرفعال یا واگذار می‌شود.

 • استفاده از این شماره‌ها به چه نحوی می‌باشد؟

  شما برای تماس و پیامک کافیست اپلیکیشن گوگل ویس یا هنگ اوت را بر روی گوشی همراه خود (IOS یا اندروید) نصب نمایید و یا از نسخه تحت وب voice.google.com استفاده نمایید. همچنین می توانید از طریق جیمیل نیز پیامک های ارسالی را دریافت نمایید؛ البته آموزش استفاده از آن پس از خرید در اختیار شما قرار می گیرد.

 • آیا برای استفاده نیاز به تغییر آیپی دارد؟

  بله، چون این خطوط اختصاصی آمریکاست و شما باید آیپی خود را هنگام استفاده تغییر دهید که به راحتی امکان پذیر است.

 • آیا این شماره مجازی برای واتساپ و تلگرام مناسب هست؟

  خیر، طبق آپدیت جدید این شبکه های اجتماعی امکان استفاده از گوگل ویس برای آنها وجود ندارد.

تمامی خدمات سایت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و برای پشتیبانی از طریق تیکت ارتباط برقرار کنید.ورود / ثبت‌نام