افتتاح حساب وب مانی

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
وبمانی1

در چند سال گذشته تحت تحریم‌هایی که علیه کشور ما صورت گرفته، بسیاری از سیستم‌های مالی از قبیل پی پال و … از ارائه خدمات به مردم ایران پرهیز می‌کنند.

خوشبختانه سیستم مالی وبمانی با توجه به اینکه دفتر مرکزی آن در روسیه مستقر هست، به صورت کاملاً قانونی و بدون ایجاد هیچ مشکلی به ارائه خدمات به کاربران ایرانی داخل کشور می‌پردازد و کاربران می‌توانند از این سیستم مالی برای خرید خدمات و محصولات از سایت‌های پذیرنده‌ی آن مثل فروشگاه اینترنتی AliExpress، سایت فروش بلیط هواپیمایی امارات، سایت دورکاری فریلنسر دات کام و … استفاده نمایند.

کاربران از طریق پنل کاربری اکسچنج۳۶۰ به‌راحتی می‌توانند به شارژ حساب وبمانی یا فروش دلار وبمانی خود و دریافت ریالی آن بپردازند.

شما کاربران می‌توانید در صورت نیاز افتتاح حساب فرمال وب مانی خود را به مجموعه‌ی اکسچنج ۳۶۰ بسپارید.

سفارش افتتاح حساب فرمال وب مانی

پس از ثبت‌نام و ورود به پنل کاربری و تکمیل اطلاعات خود برای افتتاح حساب فرمال وب مانی (نیاز به پاسپورت و یا کارت ملی) و واریز هزینه‌ی آن، پس از حداکثری ۶ ساعت کاری، حساب شما توسط ما ساخته شده و اطلاعات حساب، برای شما ارسال می‌شود.

لازم به ذکر هست که مدت‌زمان تائید حساب معمولاً بین ۱ تا ۲ روز کاری از طرف خود سایت وب مانی به طول می‌انجامد تا مدارک شما را بررسی و تائید نمایند.

تمامی خدمات سایت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و برای پشتیبانی از طریق تیکت ارتباط برقرار کنید.ورود / ثبت‌نام