پرسش‌های متداول | اکسچنج 360

پرسش‌های متداول

shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
shape
 • چگونه می‌توان از خدمات اکسچنج ۳۶۰ استفاده نمایم؟

  مرحله‌ی اول: شما ابتدا باید در وب‌سایت ما ثبت‌نام کرده و اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید و پس از ورود به پنل کاربری، مدارک لازم را برای ما ارسال نمایید تا احراز هویت شما توسط همکاران ما انجام بگیرد. مرحله‌ی دوم: پس از احراز هویت، حساب کاربری شما فعال می‌شود و شما می‌توانید از خدمات وب‌سایت ما استفاده نمایید و سفارش‌های خود را ثبت و پرداخت نمایید. مرحله‌ی سوم: اکنون پیگیری و انجام سفارش‌های شما توسط همکاران ما شروع و پس از انجام سفارش به تلفن همراه شما پیامک می‌شود.

 • چرا برای دریافت خدمات باید احراز هویت شوم؟

  به دستور پلیس فتا برای جلوگیری از هرگونه تخلف مثل خرید اینترنتی با کارت‌های سرقتی و ... افراد باید احراز هویت شوند.

 • برای احراز هویت به چه چیزهایی نیاز هست؟

  شما باید تصویر کارت ملی و کارت بانکی و به همراه تصویر خود را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما پس از بررسی با اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت‌نام، در صورت عدم مغایرت، آن‌ها را تأیید ‌نمایند. همچنین برای تأیید شماره‌ی موبایل و تلفن ثابت خود، کافیه با پشتیبانی تماس بگیرید که در پنل کاربری آموزش داده شده است.

 • مدت‌زمان احراز هویت چقدر هست؟

  بین ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۴ ساعت اطلاعات شما توسط ما تأیید می‌شود ولی توجه کنید شما فقط برای بار اول استفاده از خدمات ما باید احراز هویت شوید و در دفعات بعد نیازی به انجام دوباره‌ی آن نیست.

 • چگونه به اکسچنج ۳۶۰ اعتماد کنم؟

  در حال حاضر شما علاوه بر خرید اینترنتی در سراسر کشور امکان خرید حضوری در دفتر اصفهان را دارید که کافیست با ما تماس بگیرید. همچنین این سایت دارای درگاه‌های پرداخت از شرکت‌های پرداخت یار مورد تأیید بانک مرکزی می‌باشد هرکدام از آن‌ها در هنگام ارائه درگاه ریالی به وب‌سایت اکسچنج ۳۶۰ مدارک لازم مدیر سایت را دریافت و تأیید کرده‌اند.

اگر هنوز سوالی دارید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما