• چگونه می‌توان از خدمات اکسچنج ۳۶۰ استفاده نمایم؟

  مرحله‌ی اول: شما باید برای ثبت سفارش در وب‌سایت اکسچنج ۳۶۰ ثبت‌نام کرده و اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نمایید (کمتر از ۲ دقیقه زمان می‌برد) و پس از ورود به پنل کاربری، شما می‌توانید بدون نیاز به ارسال مدارک بیشتر از تعدادی از خدمات ما استفاده و ثبت سفارش نمایید از قبیل خرید کیف پول‌های سخت‌افزاری، شماره‌های مجازی گوگل ویس، افتتاح حساب‌های بین‌المللی و ... . بعضی دیگر از خدمات ما مثل خرید دلار (تمامی سیستم‌های مالی) و ارز دیجیتال نیاز به احراز هویت کامل و ارسال مدارک دارد که شما باید مدارک لازم را برای ما ارسال نمایید تا احراز هویت شما توسط همکاران ما انجام بگیرد. (در پنل سایت هنگام ثبت سفارش نوشته کدام یک از خدمات ما نیاز به احراز هویت کامل دارد.) مرحله‌ی دوم: در پنل کاربری سایت، سفارش‌های خود را ثبت و پرداخت نمایید. مرحله‌ی سوم: اکنون پیگیری و انجام سفارش‌های شما توسط همکاران ما شروع و پس از انجام سفارش به تلفن همراه شما پیامک می‌شود.

 • چرا برای دریافت خدمات باید احراز هویت شوم؟

  به دستور پلیس فتا برای جلوگیری از هرگونه تخلف مثل خرید اینترنتی با کارت‌های سرقتی و ... افراد باید احراز هویت شوند.

 • برای احراز هویت به چه چیزهایی نیاز هست؟

  شما باید تصویر کارت ملی و کارت بانکی و به همراه تصویر خود را برای ما ارسال نمایید تا همکاران ما پس از بررسی با اطلاعات وارد شده در هنگام ثبت‌نام، در صورت عدم مغایرت، آن‌ها را تأیید ‌نمایند. همچنین برای تأیید شماره‌ی موبایل و تلفن ثابت خود، کافیه با پشتیبانی تماس بگیرید که در پنل کاربری آموزش داده شده است.

 • مدت‌زمان احراز هویت چقدر هست؟

  بین ۳۰ دقیقه تا حداکثر ۴ ساعت اطلاعات شما توسط ما تأیید می‌شود ولی توجه کنید شما فقط برای بار اول استفاده از خدمات ما باید احراز هویت شوید و در دفعات بعد نیازی به انجام دوباره‌ی آن نیست.

 • چگونه به اکسچنج ۳۶۰ اعتماد کنم؟

  در حال حاضر شما علاوه بر خرید اینترنتی در سراسر کشور امکان خرید حضوری در دفتر اصفهان را دارید که کافیست با ما تماس بگیرید. همچنین این سایت دارای درگاه‌های پرداخت از شرکت‌های پرداخت یار مورد تأیید بانک مرکزی می‌باشد هرکدام از آن‌ها در هنگام ارائه درگاه ریالی به وب‌سایت اکسچنج ۳۶۰ مدارک لازم مدیر سایت را دریافت و تأیید کرده‌اند.

اگر هنوز سوالی دارید؟

با کارشناسان فروش ما ارتباط برقرار کنید!

ارتباط با ما
تمامی خدمات سایت تا اطلاع ثانوی متوقف شده است و برای پشتیبانی از طریق تیکت ارتباط برقرار کنید.ورود / ثبت‌نام